Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Xtreme Racing Car Crash 2019

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 13, 2022
Xtreme Racing Car Crash 2019 ile harika gösteriler yapın, sürüş tekniklerinizi uygulayın ve diğer arabaları yok edin!
 • Drive
  Brake
  Turn Signals
  Switch Camera
  Chat
  Look Back
  Turn Engine On/off

Harika arabalar sürmeye ve onları her türlü akrobasi yapmak için kullanmaya hazır mısınız? Öyleyse, bugün sizin için hazırladığımız şu araba oyununa bir göz atın: Xtreme Racing Car Crash 2019!

Diğer çevrimiçi araba oyunlarında olduğu gibi, sadece havalı arabaları sürmekle kalmaz, aynı zamanda onları en üst sınırlarına kadar test edebilirsiniz. Rampalardan atlayacak, drift yapacak ve diğer arabaları yok edeceksiniz. Aslında bu oyunda diğer arabaları yok etmek önemli.

İki oyun modu elde edersiniz: Kampanya ve Çok Oyunculu. Kampanya modunda, daha fazla ilerlemek için her seviyede belirli görevleri tamamlamanız gerekecek. Multiplayer modu oldukça açıklayıcı. Mevcut bir oyun odasına katılabilir veya kendiniz bir tane oluşturabilir ve ardından tam bir kargaşayı serbest bırakabilirsiniz. Ayrıca arabalarınızın kilidini açabilir ve özelleştirebilirsiniz, uğraşmak için birçok seçeneğiniz vardır, bu yüzden hepsini denediğinizden emin olun!

Xtreme Racing Car Crash 2019, oynamak için en havalı araba oyunlarını arayan tüm oyuncular için harika bir seçimdir, bu yüzden kaçırmayın, bir deneyin! Daha fazla sürüş oyunu arıyorsanız, sizi koruduk. Araba oyunları kategorimize göz atın! Aradığınız hemen hemen her araba oyununu orada bulacaksınız!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir arabalar
 • çok oyunculu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Xtreme Racing Car Crash 2019 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 3.82 / 5 din 17 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Xtreme Racing Car Crash 2019 game, make sure to check out our other exciting games.