Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Xtreme Buggy Car: Offroad Race

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 05, 2023
Çocuklara yönelik bu ücretsiz yarış oyununda güçlü Buggy araçlarını sürün! Xtreme Buggy Araba: Offroad Yarışı şu anda web sitemizde mevcut!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Nitro

Xtreme Buggy Car: Offroad Race - Çocuklar ve Yetişkinler için En İyi Çevrimiçi Araba Yarışı Oyunu Ücretsiz 3D ile Adrenalininizi Arttırın!

Çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz heyecan verici bir yarış oyunu mu arıyorsunuz? Xtreme Buggy Car: Offroad Race'den başkasına bakmayın! Bu 3B yarış oyunu, canınızın istediği gibi sürebileceğiniz güçlü buggy araçlara sahiptir. İster çocuk ister yetişkin olun, bu oyun heyecan verici oynanışıyla sizi koltuğunuzun kenarında tutacak.

İki Harika Mod

Xtreme Buggy Car: Offroad Race'in Kariyer Modu ve Serbest Modu çok heyecan verici. Kariyer modunda, şimdiye kadar gördüğünüz en muhteşem yarış pistlerinden bazılarında uzman sürücülere karşı yarışabilirsiniz. Rekabeti yenmek ve zirveye çıkmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Serbest Modda, buggy arabanızı istediğiniz zaman kullanabilir ve kilidini açtığınız parkurları keşfedebilirsiniz.

Yeni Arabaların Kilidini Açın

Xtreme Buggy Car: Offroad Race'in en eğlenceli kısmı yeni araçların kilidini açmaktır. Altı farklı buggy aracın kilidini açmak için oyun içi para kazanmanız gerekecek. Her arabanın farklı istatistikleri vardır, bu yüzden hangisinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşıladığını görmek için hepsini test etmeniz gerekecek.

Çocuklar ve Yetişkinler için Mükemmel

Xtreme Buggy Car: Offroad Race, Unblocked66 oyun kategorisinin bir parçasıdır, yani doğrudan internet tarayıcınızdan oynayabilirsiniz. Çevrimiçi 3D oyunlarda yarışan en iyi arabalardan biridir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmeldir.

Öyleyse neden bekleyelim? Motorlarınızı çalıştırın ve hem çocuklar için hem de yetişkinler için en heyecan verici yarış oyunlarından birinde yarışmaya hazırlanın!

Özellikler:

 • Harika görünümlü 3D grafikler
 • Muhteşem ortamlar
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay
Yayın tarihi
Aralık 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Xtreme Buggy Car: Offroad Race game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Xtreme Buggy Car: Offroad Race game, make sure to check out our other exciting games.