Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Wuggy Adventures

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 10, 2022
Daha az korkutucu maceralarından birinde Huggy Wuggy'ye katılın! Seviyelerde gezinirken hareketinizi zamanlayın ve tam olarak zıplayın!
  • Move
    Jump
    Kick
    Throw

Ücretsiz çevrimiçi platform oyunları oynamayı sever misiniz? Öyleyse, eğer durum buysa, kontrol etmeniz için harika bir oyunumuz var: Wuggy Adventures!

Bu, Huggy Wuggy'nin, madeni para ve yiyecek toplarken ve düşmanlardan kaçınırken akıllıca tasarlanmış seviyelerde gezinmeniz gereken o kadar da korkutucu olmayan maceralarından biridir. Daha önce eski bir Mario oyunu oynadıysanız, bu oyunla evinizde gibi olacaksınız. Seviye tasarımı açıkça Super Mario oyunlarından esinlenmiş olsa da, bir karbon kopyası değildir. Benzerliklerine rağmen, seviyeler oldukça farklıdır ve kendi başlarına bir meydan okuma sunar. Sonra karşılaşacağınız düşmanlar var. Bazıları kolayca yenilirken, diğerleri sadece birkaç saniye durdurulabilir. Hangi düşmanların yenilebileceğini ve hangilerinin erkenden yenemeyeceğini belirleyin; bu daha sonra işe yarayacaktır. Ama bu kadarı yeter; ücretsiz oyunlar oynamak için buradasınız, onları okumak için değil, bu yüzden şimdi Oyna düğmesine tıklayın!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Wuggy Adventures, Firstpixel tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Wuggy Adventures game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 4.43 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by Firstpixel and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Wuggy Adventures game, make sure to check out our other exciting games.