Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

World Of War Tanks

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 25, 2022
Burada, 1001-oyun.com'da destansı tank savaşlarında yer alırken becerilerinizi sergilemeye hazırlanın! Kazanmak için gerekenlere sahip misin?
  • Move
    Shoot

World of War Tanks, oyuncuları bir savaş alanında ilerlerken sürücü koltuğuna oturtan, düşman tanklarını alt etmek ve galip gelmek için tanklarını stratejik olarak manevra ettiren heyecan verici bir tank oyunudur. Açılabilir ve yükseltilebilir çeşitli tanklarla oyuncular oyun deneyimlerini kişiselleştirme ve oyunda ilerledikçe becerilerini geliştirme fırsatına sahip oluyor.

World of War Tanks'ta oyuncular, haritadaki düşman tanklarını alt etmek ve yok etmek için tanklarının benzersiz yeteneklerini ve silahlarını kullanmalıdır. Aksiyon asla eskimez ve her zaman üstesinden gelinmesi gereken yeni bir zorluk vardır. Oyuncular puan ve deneyim kazandıkça yeni tankların kilidini açabilir ve mevcut tanklarını yükseltebilir, bu da onlara savaş alanında stratejik bir avantaj sağlar.

Genel olarak World of War Tanks, oyuncuları saatlerce meşgul edecek heyecan verici ve sürükleyici bir oyundur. Yoğun dövüş, özelleştirilebilir tanklar ve çeşitli haritalar ve oyun modları ile her beceri seviyesinden oyuncu için benzersiz ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sunuyor. İster deneyimli bir gazi olun, ister tank oyunları dünyasına yeni gelen biri olun, World of War Tanks size saatlerce sürecek bir eğlence sunacaktır.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Ayrıntılı ortamlar
  • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir tanklar
  • Yoğun ve rekabetçi oyun
  • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
World of War Tanks, Stickman vs Monster School Team tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This World Of War Tanks game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 3.97 / 5 din 39 votes. This awesome game has been made by Stickman vs Monster School Team and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this World Of War Tanks game, make sure to check out our other exciting games.