Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Giraffe Winter Sports

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 30, 2014
Bu yeni kayak pistinde hızlanın ve mümkün olduğu kadar çok ara noktadan geçmeye çalışın. Zürafa Kış Sporları iyi vakit geçirmenizi sağlar.
  • Play

1001-oyun.com'da ücretsiz çevrim içi Zürafa Kış Oyunu oyna! Artık engelsiz zürafa kış oyunu adlı bu yeni oyundan çevrimiçi olarak en iyi oyuncu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görebilirsiniz. O halde başlayalım, bu yeni kayak pistinde hız kazanalım ve tüm geçiş noktalarından geçmeye çalışalım.

Bu Zürafa Kış Sporları Simülatörü, iyi vakit geçirmenizi ve kıkırdamanızı sağlar. İddiaya gireriz ki, hiç kayak pistinden aşağı inen bir roket çantasıyla bir zürafa görmediniz.

Yüksek puanınızı alın ve çevrimiçi en iyi oyuncuya hak kazanın. Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Satın alabileceğiniz güçlendirmeler
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Giraffe Winter Sports game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 20.9k times and has received a rating of 3.66 / 5 din 38 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Giraffe Winter Sports game, make sure to check out our other exciting games.