Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Wingfire Academy Raid

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 26, 2022
Bu yeni heyecan verici çevrimiçi oyunu web sitemizde ücretsiz oynayın! El-göz koordinasyonunuzu başka bir Penn Zero macerasıyla test edin!
  • Interact With The Game

Uçan oyunların hayranı mısınız? Sık sık uçup gökyüzünde süzülebileceğiniz ücretsiz çevrimiçi oyunlar mı arıyorsunuz? Eğer sizseniz, o zaman burada web sitemizde aynı anda hem eğlenceli hem de zorlu bir uçuş oyunu oynayabilirsiniz! Peki biraz eğlenmeye hazır mısın?

Wingfire Academy Raid, puanınızın önemli olduğu eğlenceli bir arcade oyunudur. Bulutların arasından uçacak ve hem engellerden hem de düşmanlardan kaçınacak veya onlara ateş edeceksiniz. Oyun kolay başlıyor, böylece çok basit olan kontrollere alışabiliyorsunuz ve ilerledikçe daha da zorlaşıyor. İlk başta Penn'i kontrol ediyorsunuz, ancak daha sonra Boone ve Sashi'nin kilidini açabilirsiniz.

Oyun oldukça hızlı ilerleyebilir ve her zaman ekranda ne olduğuna dikkat ettiğinizden emin olmanız gerekir çünkü bir düşmandan tek bir vuruş koşunuzu bitirmek için yeterlidir. Yani geriye kalan tek soru şu: Uçuşa hazır mısınız? Eğer öyleyse, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Kilidi açılabilen karakterler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Wingfire Academy Raid game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Wingfire Academy Raid game, make sure to check out our other exciting games.