Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Wild Animal Care And Salon

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 25, 2023
Hayvanları seviyor musun? Eğer öyleyse, Wild Animal Care And Salon tam size göre! Şimdi deneyin, ücretsiz!
  • Interact With The Game

Vahşi Hayvan Bakımı ve Salonuna Hoş Geldiniz!

Hayvanları seven çocuklar için en iyi çevrimiçi oyun olan Wild Animal Care And Salon'a hoş geldiniz! Bu oyunda altı sevimli hayvanla ilgileneceksiniz: panda, kaplan, fil, zürafa, gergedan ve maymun. Oynarken onları temizleyecek, besleyecek, yaralarını iyileştirecek ve hatta giydireceksiniz!

Çocuklar İçin Hayvan Oyunları

Oynamak için hayvan oyunları arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Wild Animal Care And Salon tam size göre bir oyun. Onlara baktıkça her hayvan hakkında bilgi edineceksiniz ve onlar sizin yeni hayvan arkadaşlarınız olacak.

Kız Oyunları Engelsiz

Bu oyun kızlar için mükemmel ve hatta engellenmemiş olduğundan her yerde oynayabilirsiniz! Engellenmemiş kız oyunları arıyorsanız, Wild Animal Care And Salon tam size göre.

Kız Giydirme Oyunları

Hayvanlarla ilgilenmenin yanı sıra kızlar için giydirme oyunları oynayacaksın. Hayvan arkadaşlarınızı çeşitli giysi ve aksesuarlarla giydirerek onları olduklarından daha sevimli hale getirebilirsiniz!

Unblocked66 Oyun Kategorisi

Bu oyun Unblocked66 kategorisindedir, yani oynaması ücretsizdir ve doğrudan web tarayıcınızdan erişilebilir. Grafikler parlak ve renklidir ve kontroller basit ve kullanımı kolaydır, böylece herkes oynamayı öğrenebilir.

Peki, ne için bekliyorsun? Gelin çocuklar için en iyi hayvan oyunu Wild Animal Care And Salon'u oynayın!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 2D grafikler
  • Bakılması gereken 6 sevimli hayvan
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
April 2023
Geliştirici
Wild Animal Care And Salon, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Wild Animal Care And Salon game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Wild Animal Care And Salon game, make sure to check out our other exciting games.