Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Where's My Pizza

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 10, 2023
Bir pizzacıda çalışıp teslimat yapmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Öyleyse, Pizzam Nerede senin için doğru oyun!
  • Ride

Çocuklar için çevrimiçi en iyi pizza oyunu ve teslimat oyunu olan Where's my Pizza'ma hos geldiniz! Pizza seviyorsanız ve yemek pişirme oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre. Aç müşteriler için lezzetli pizzalar yapmak için şef şapkanızı takın ve hazırlanın.

Bu pizza oyununda amacınız siparişleri almak, fırında pizzaları pişirmek ve yoğun şehir sokaklarında hızlı bir şekilde teslim etmektir. Bisikletinizi hareket ettirmek için sadece fare düğmesine tıklayın ve basılı tutun. Pizzayı teslim etmek için düğmeyi bırakın.

Oyunun başında, her siparişte üç pizzaya kadar teslim edebilirsiniz, ancak ilerledikçe, pizza kutusu için bir kapak veya pizzalarınızı daha hızlı pişirmek için daha iyi bir fırın gibi yükseltmeleri kilidini açabilirsiniz. Pizzalarınızı daha da lezzetli hale getirmek için yeni malzemeler deneyebilirsiniz!

Renkli 3D grafikleri ve izometrik bakış açısı ile Nerede Benim Pizza'ma eğlenceli ve etkileyici bir oyun deneyimi sunar. Bu çevrimiçi teslimat oyunu, pizza oyunlarını ve yemek pişirme oyunlarını seven çocuklar için mükemmeldir.

Peki ne bekliyorsunuz? Önlüğünüzü giyin, fırını ateşleyin ve o pizzaları pişirmeye başlayın! Şimdi Nerede Benim Pizza'ma oynayın ve en iyi pizza teslimat şefi olun!

Sitemizde her gün oynayabileceğiniz yeni bir oyun bulun! Ücretsiz olarak tamamen şimdi oynayabileceğiniz birçok çevrimiçi oyunumuz var, birçoğu bloke edilmemiş oyunlar. Dahası, her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ekim 2021
Geliştirici
Where's my Pizza, WixGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Where's My Pizza game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 987 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by WixGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Where's My Pizza game, make sure to check out our other exciting games.