Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Weapons God

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 31, 2022
Silahlar Tanrısı ile yeni ve geliştirilmiş silahlar için silahları vur ve bulmacaları çöz. Burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Interact With The Game

Merhaba oradaki! Boş zamanlarında oynayabileceğin bedava silah oyunları mı arıyorsun? Eğer öyleyse, tam size göre bir oyunumuz var: Silahlar Tanrısı!

Bu engelsiz nişancılık oyununda, ekrandaki tüm topları kırmak için sınırlı atışlarınızı dikkatli bir şekilde zamanlamalısınız. Silahlar Tanrı aynı zamanda bir çocuk bulmaca oyunudur. Silahınızı yükseltmek için, yeni ve daha güçlü bir silah oluşturmak için iki eşleşen silahı eşleştirmeyi içeren bazı bulmacaları çözmelisiniz. Oyunu öğrenmesi ve oynaması basittir, bu da onu boş zamanınız olduğunda mükemmel bir seçim haline getirir. Geriye sadece Oynat düğmesine basmak kalıyor!

Web sitemizde çok daha fazla ücretsiz bilgisayar oyununu çevrimiçi oynayabilirsiniz! Onları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize bakmak. Şu anda oynayabileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyun var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Çok sayıda silah yükseltmesi
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Weapons God game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 24 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Weapons God game, make sure to check out our other exciting games.