Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Watch Your Step, Steven!

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 20, 2022
Seviyeyi dolaşan dev böceklerden uzak dururken Steven Universe'nin mümkün olduğunca çok mücevher toplamasına yardım edin!
  • Move

Web sitemizde, sizin için hazır başka bir Cartoon Network oyunumuz var: Adımını İzle Steven!

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, sevilen karakter Steven Universe'nin kontrolünü elinize alıyorsunuz. Ana göreviniz, seviye boyunca dolaşan dev kırkayaklara yakalanmadan toplayabildiğiniz kadar çok mücevher toplamaktır. Yine de dikkatli olun, tüm mücevherler toplanmamalıdır. Çoğu mücevherin, onları toplamak için size puan ve hatta bir kalkan vereceği doğru olsa da, kırmızı çerçeveli taşlar sizden puan alacaktır.

Oyun ilk başta sizi kontrollere alıştırmak için gerçekten basit ve ilerledikçe daha yoğun ve hızlı ilerliyor. Bu yüzden, en sevdiğiniz karakterler olarak oynayabileceğiniz bazı Cartoon Network çevrimiçi oyunlarına hazırsanız, bu ücretsiz oyunu denediğinizden emin olun!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2022
Geliştirici
Watch Your Step, Steven!, Cartoon Network tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Watch Your Step, Steven! game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by Cartoon Network and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Watch Your Step, Steven! game, make sure to check out our other exciting games.