Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Vortex 9

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 01, 2022
Vortex 9 ile atış becerilerinizi test etmeye hazır olun! Burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayın!
 • Move
  Jump
  Shoot
  Aim
  Map
  Pick item Up
  Switch Weapons
  Menu

Bazı engelsiz atış oyunları oynamak ister misin? Hızlı tempolu atış oyunlarını sever misiniz? Öyleyse Vortex 9'a hazır olun, eğer durum buysa!

Bu atış oyununda, hızlı reflekslere sahip olmak ve iyi bir el-göz koordinasyonu başarı için çok önemlidir. Deathmatch, Capture the Point ve Mayhem, dahil edilen üç ana oyun modudur. Hangi modu oynayacağınızdan emin değilseniz bir Rastgele Seçenek düğmesi de vardır. Bir şans vermekten çekinmeyin! Karakter özelleştirme söz konusu olduğunda, bir ton seçenek var. Ancak bunları oynarken kazandığınız parayla ödemek zorunda kalacaksınız.

Peki ya oynanış? eğlenceli mi Evet! Oyun hızlı tempolu ve aksiyon odaklıdır, bu nedenle Vortex 9'da asla sıkıcı bir an olmaz. Ortamlar parlak, renkli ve ayrıntılar açısından zengindir ve haritalar, ne olursa olsun birçok oyun stilini barındıracak şekilde dikkatlice tasarlanmıştır. sahip olduğunuz strateji, uygun gördüğünüz gibi oynayabileceksiniz. Yani silah oyunları size göreyse, doğru yere geldiniz. Oynat'a tıklayın ve bazı destansı atış maçlarına katılın!

Web sitemizde oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada, hemen şimdi deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • 3 oyun modu
 • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Vortex 9, Full HP tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Vortex 9 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.3k times and has received a rating of 3.71 / 5 din 168 votes. This awesome game has been made by Full HP and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Vortex 9 game, make sure to check out our other exciting games.