Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Village Car Stunts

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 14, 2022
Village Car Stunts, istediğiniz yerde ve istediğiniz şekilde sürebileceğiniz eğlenceli bir araba oyunudur, tek sınır hayal gücünüzdür!
 • Drive
  Brake
  Nitro
  Pause
  Start/Stop Engine
  Switch Camera
  Enter/Exit Car

Selam! Bedava araba oyunları mı oynamak istiyorsun? Bir arabaya binip uzaklara gitmek ister misiniz? Pekala, Village Car Stunts ile tam da bunu yapabilirsiniz!

Etrafınıza park edenlerden istediğiniz arabayı seçin. Evet, bu kadar basit! Kilit açma arabaları yok, her şey orada, böylece seçiminizi yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, istediğini yapmakta özgürsün. Rampalardan ve tepelerden inebilir, atlayışlar ve akrobasi hareketleri gerçekleştirebilir veya tüm harita boyunca rastgele araba sürebilirsiniz. Bu araba oyununda neyi ne zaman yapacağınıza siz karar veriyorsunuz. Biraz sürüş yapmaya hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Daha da fazla ücretsiz bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Güzel görünen araba modelleri
 • Keşfedilecek büyük harita
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Village Car Stunts game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 23.9k times and has received a rating of 4.36 / 5 din 250 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Village Car Stunts game, make sure to check out our other exciting games.