Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Vex 6

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 27, 2021
Zorlu seviyelere, aksiyon dolu oynanışa ve bolca parkura hazır olun! Vex 6 sadece bir tık uzakta!
  • Interact With The Game
    Move

Aksiyon yüklü bir platform oyununa hazır mısın? Eğer öyleyse, aradığınız çevrimiçi oyun Vex 6'dır. Bu platform oyununda bitiş çizgisine giden yolda zıplayacak, yuvarlanacak, duvarda koşacak ve tuzaklardan ve sivri uçlardan kaçınacaksınız. Seviye bloklarına ulaşmak için platformlar ve sivri uçlar labirentinde gezinin. Seviye bloğuna tırmanarak bir seviye oynayabilirsiniz. Her seviye, planlama becerilerinizi ve reaksiyon hızınızı iyi bir şekilde kullanmanızı sağlayacak engeller ve zorluklarla dolu. Gerçek bir mücadeleye hazırsanız, oynamanız gereken oyun Vex 6!

Burada, 1001-oyun.com'da Vex serisinden oyunlar da dahil olmak üzere daha fazla ücretsiz oyun oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilginizi çeken bir kategori seçip keşfetmeye başlamak. Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var ve her gün daha fazlasını ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Aksiyon dolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Aralık 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Vex 6 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.1k times and has received a rating of 4.16 / 5 din 38 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Vex 6 game, make sure to check out our other exciting games.