Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Vehicles Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 13, 2021
Vasıta Simülatörü ile çeşitli arabaları burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak test edin! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
 • Enter/Exit Vehicle
  Change View
  Interact With The Game
  Brake
  Move/Drive

Vehicles Simulator, bir grup farklı aracı sürerek gerçekten neler yapabileceklerini görebileceğiniz bir araba oyunudur. Sürmek istediğiniz araca doğru yürüyün ve girmek için "V" ye basın. Araçların farklı ortamlarda nasıl davrandığını görebilmeniz için seçebileceğiniz 3 farklı haritanız var. Araç Simülatörü, yapabilecekleriniz konusunda size tam bir özgürlük verir ve tek sınır hayal gücünüzdür. Peki ne bekliyorsun? Aracınızı seçin ve başlayalım! Vasıta Simülatörü ve diğer birçok ücretsiz bilgisayar oyununu istediğiniz zaman burada, 1001-oyun.com'da oynayabilirsiniz! Her an ulaşabileceğiniz binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunla, sıkılmak için zaman yok!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda araç
 • Oynamak için 3 farklı konum
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2018
Geliştirici
Vehicles Simulator, JulGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Vehicles Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12.3k times and has received a rating of 4.55 / 5 din 115 votes. This awesome game has been made by JulGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Vehicles Simulator game, make sure to check out our other exciting games.