Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

VAZ in Space

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 23, 2022
Arabanızı uzayda sürerek sürüş becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın! Bu zorlu seviyelerde ustalaşmak için gerekenlere sahip misiniz?
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Shift Gears
  Reverse

Oynamak için yeni araba oyunları arıyorsanız, bir uğrayın ve VAZ in Space'e göz atın! Peki, bu oyun ne hakkında? VAZ in Space, uzman sürüş becerilerinizi uzaya götürdüğünüz engelsiz bir sürüş oyunudur. Pistten düşmemek için hızlı tepkilerinizi iyi kullanmanız ve aracı mükemmel bir şekilde yönlendirmeniz gerekecek. Ayrıca, bir zaman sınırı vardır ve onu aşarsanız otomatik olarak kaybedersiniz. Gördüğünüz gibi, yalnızca en iyi sürücüler Space'in pistlerinde VAZ'da ustalaşmayı hayal edebilir! Onlardan biri misin? Eğer öyleyse ve kendinizi PC için çevrimiçi sürüş oyunlarının ustası olarak görüyorsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın! Neler yapabileceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz!

Ücretsiz olarak daha da fazla araba oyunu oynamak ister misiniz? Oyun kategorilerimize gidin! Aradığınız hemen hemen her şeyi ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This VAZ in Space game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 8 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this VAZ in Space game, make sure to check out our other exciting games.