Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Valentine Nail Salon

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 14, 2023
Valentine Nail Salon'a hoş geldiniz! Sevgililer Günü Tırnak Salonu temalı manikürlere hazır mısınız?
  • Interact With The Game

Valentine Nail Salon, kızların doğrudan internet tarayıcılarında oynamaları için eğlenceli ve bağımlılık yapan bir çevrimiçi oyundur. Bir manikür salonu sahibi olarak müşterilerinizin Sevgililer Günü ruhunu yansıtan en iyi manikürleri yaptırmasını sağlamalısınız. Oyun, elleri yıkamak, tırnakları kesmek, törpülemek, boyamak ve hatta sevimli çıkartmalar uygulamak gibi gerçek bir manikür salonu deneyiminin tüm adımlarını içerir.

Valentine Nail Salon, kızlar için en eğlenceli tırnak oyunlarından biridir. İnternet bağlantısı olan her yerden erişilebildiği için engelsiz oyun oynamaktan hoşlananlar için mükemmeldir. İster acemi ister profesyonel olun, müşterilerinizin tırnaklarını tarzlarına ve kişiliklerine uyacak şekilde özelleştirmekten büyük keyif alacaksınız.

Tırnak sanatına ek olarak, müşterileriniz için sevimli takılar da yaratabilirsiniz. Bu işlev, oyuna ek bir özelleştirilebilir katman sağlayarak oyunu daha eğlenceli hale getirir.

Genel olarak, Valentine Nail Salon, tırnak sanatını seven ve yaratıcılıklarını sergilemek isteyen kızlar için harika bir oyundur. Kullanımı kolay arayüzü ve ilgi çekici oynanışıyla, kategorisindeki en popüler oyunlardan biri olmasına şaşmamalı.

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 2D grafikler
  • Sevgililer Günü için mükemmel seçim
  • Oynaması kolay ve eğlenceli
Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Valentine Nail Salon, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Valentine Nail Salon game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 4.64 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Valentine Nail Salon game, make sure to check out our other exciting games.