Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

USA Map Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 04, 2022
Web sitemizde başka bir coğrafya sınavının zamanı geldi ve bu sefer ABD'ye gidiyoruz! Oynat'a tıklayın ve bilginizi test edin!
  • Interact With The Game

Bilginizi başka bir coğrafya trivia oyunuyla test etmeye hazır mısınız? Coğrafya oyunları konusunda tutkuluysanız ve her fırsatta ne kadar bildiğinizi göstermeye hevesliyseniz, USA Map Challenge tam size göre!

Çocuklara yönelik bu coğrafya oyunu, ABD hakkındaki bilginizi test edecek. Her eyaleti haritadaki yerine yerleştirmeniz gerekecek. Bazılarını tahmin etmek gerçekten kolay, örneğin Florida veya Texas gibi, diğerleri ise biraz daha zor. Coğrafya senin işin olmasa bile merak etme, bu oyun her hata yaptığında doğru cevabı göstereceği için öğrenmene yardımcı olacak, böylece güzel bir öğrenme fırsatı da elde etmiş olacaksın. Yani ne kadar bildiğinizi göstermeye hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Coğrafya bilginizi test edin ve geliştirin
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
Nisan 2019
Geliştirici
USA Map Challenge, Physical Form tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This USA Map Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 978 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Physical Form and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this USA Map Challenge game, make sure to check out our other exciting games.