Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Urban Crazy Auto Stunts

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 09, 2022
Urban Crazy Auto Stunts ile şehrinizin sokaklarını keşfedin ve arabanızı sürerken akrobasi hareketleri yapın!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Enter/Exit Vehicle
  Start/Stop Engine
  Nitro
  Pause

Oynamak için yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Boş zamanınız varsa ve sadece ücretsiz araba oyunları oynamayı seviyorsanız, Urban Crazy Auto Stunts'ı denemelisiniz!

Bu araba oyunu muhteşem grafiklere, keşfedilecek güzel bir şehre ve size tam bir özgürlük sunuyor. Arabanızı gerçekten istediğiniz her yere sürebilirsiniz. Ayrıca haritada dağılmış çok sayıda rampa var. Çılgın stuntlar yapmak için bunları kullanın. Bu oyunda tek sınır hayal gücünüzdür, o yüzden devam edin ve Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Dublörler için kullanabileceğiniz çok sayıda rampa
 • Detaylı harita
 • Tam özgürlük
 • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
August 2019
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Urban Crazy Auto Stunts game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 16.2k times and has received a rating of 4.40 / 5 din 100 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Urban Crazy Auto Stunts game, make sure to check out our other exciting games.