Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Urban Basketball

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 16, 2013
Kentsel Basketbol bir meydan okuma ile burada! Oynat'a tıklayın ve kaç kez gol atabileceğinizi görün!
  • Play

Çevrimiçi Heyecan Verici Basketbol Oyunları mı arıyorsunuz? 1001-oyun.com'u deneyin!

Çevrimiçi olarak heyecan verici basketbol oyunları arayan sıradan bir oyuncu musunuz? Tüm basketbol oyunlarının engellenmemiş ve oynamaya hazır olduğu 1001-oyun.com'dan başka bir yere bakmayın!

Şehir Basketbolu: Popüler Bir Engelsiz Oyun

En popüler çevrimiçi basketbol oyunlarımızdan biri Urban Basketball'dur. Bu engellenmemiş oyun, oyuncuları belirli bir süre içinde mümkün olduğunca çok puan almaya zorlar. Kentsel bir bölgede geçen oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz üç karakter bulunuyor ve bunların her biri oyunun başlangıcından itibaren engellenmemiş durumda. Karakter seçiminiz oyunu etkilemese de deneyime ekstra bir eğlence katmanı ekler.

Sadelik ve Zorluk: Sıradan Oyuncular İçin Mükemmel

Sıradan bir oyuncu olarak, Urban Basketball'un oynanışının basitliğini takdir edeceksiniz. Alması ve oynaması kolay ama yine de sizi meşgul edecek kadar zorlayıcı. Büyük skorlar elde etmek ve liderlik tablosunda yükselmek için zamanlamada ustalaşmanız ve odaklanmanız gerekecek.

Engellenmemiş Oyunlar: İstediğiniz Zaman Oynaması Ücretsiz

1001-oyun.com'da, birçok çevrimiçi basketbol oyunu da dahil olmak üzere çok çeşitli engellenmemiş oyunlar sunuyoruz. Oyunlarımızı oynamak ücretsizdir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Her gün eklenen yeni oyunlarla, web sitemizde her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

Mükemmel Oyununuzu 1001-oyub.com'da Bulun

Yani, ister sıkı bir basketbol hayranı olun, ister eğlenceli, engelsiz oyunlar arayan sıradan bir oyuncu olun, 1001-oyun.com'da herkes için bir şeyler var. Urban Basketball'a ve diğer çevrimiçi basketbol oyunlarımıza bugün göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir ve geliştirir
  • Zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Urban Basketball game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 27.5k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 29 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Urban Basketball game, make sure to check out our other exciting games.