Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Uphill Rush 10

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 16, 2022
Sarı taksinizi sürerken New York şehrini hızla geçin ve bitiş çizgisine ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapın!
  • Interact With The Game
    Drive

Oynamak için yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Pekala, ücretsiz araba oyunları arıyorsanız, sizin için bir şeyimiz var: Uphill Rush 10!

Şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın pistlerden bazılarında NYC'yi geçin! Sürüş yolculuğunuza klasik ve ikonik sarı taksi ile başlıyorsunuz, ancak oyunda oynarken kilidini açmanız gereken çok sayıda başka araç olacak.

Kolay kontroller ve iyi seviye tasarımı nedeniyle oyun eğlencelidir. Parçalar, atlamalar ve döngülerle dolu süper tuhaf. Ayrıca bir nitro tankı da alıyorsunuz, hepsini aynı anda kullanmadığınızdan emin olun, zıplamak için gerçekten ihtiyacınız olabilir. Ayrıca yolun size hız artışı sağlayacak bölümleri de var. Yani süper eğlenceli bir sürüş oyunu oynama havasındaysanız doğru yerdesiniz! Uphill Rush 10 Unblocked'ı hemen burada, sitemizde ücretsiz oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Kilidi açılacak çok sayıda araç
  • Cep telefonlarında kullanılabilir
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Uphill Rush 10, Agame tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Uphill Rush 10 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.27 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by Agame and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Uphill Rush 10 game, make sure to check out our other exciting games.