Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Underground Drift: Legends Of Speed

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 06, 2023
Underground Drift: Legends of Speed ile drift uzmanı olduğunuzu kanıtlayın! Bu harika araba oyununu ücretsiz olarak burada ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Nitro
  Brake

Underground Drift: Legends of Speed, oyuncuların şehri keşfetmelerini ve yüksek hızlı yarışlara katılmalarını sağlayan heyecan verici bir araba sürükleme oyunudur. Bu oyunun göze çarpan özelliklerinden biri, ilki oyunculara en başından itibaren mevcut olan 12 açılabilir arabadır. İster drift oyunlarında deneyimli bir usta olun ister bu türde yeni olun, Underground Drift: Legends of Speed'in size sunacakları bir şeyler var.

Şehirde dolaşırken, çeşitli drift mücadelelerine ve yarışlarına katılma şansınız olacak. Kontroller sezgisel ve hızlı yanıt veriyor, bu da oyunu kontrol etmeyi kolaylaştırıyor. İster dar virajlarda kayıyor olun, ister düzlüklerde lastik yakıyor olun, arabanızın sınırlarını zorlarken adrenalinin patlamasını hissedeceksiniz.

Ama eğlence burada bitmiyor. Underground Drift: Legends of Speed ayrıca arabalarınız için bir dizi özelleştirme seçeneği sunarak onlara benzersiz bir görünüm ve his vermenizi sağlar. Parmaklarınızın ucundaki güçlü yükseltmeler ve özelleştirmelerle, rekabeti şık bir şekilde üstlenebileceksiniz. Bir hız efsanesi olmaya hazırsanız, Underground Drift: Legends of Speed'i bugün deneyin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Destansı araba yarışlarına katılabilirsiniz.
 • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir arabalar
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2019
Geliştirici
Underground Drift: Legends of Speed, Extreme Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Underground Drift: Legends Of Speed game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.5k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 20 votes. This awesome game has been made by Extreme Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Underground Drift: Legends Of Speed game, make sure to check out our other exciting games.