Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Unblock The Ball

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 13, 2022
Topların deliğe girmesini sağlamak için bloğu hareket ettirin. Unblock The Ball, basit ve alışkanlık yaratan bir bulmaca oyunudur.
  • Play

Unblock The Ball, basit ve alışkanlık yaratan bir bulmaca oyunudur. Oyunda çeşitli malzemelerden yapılmış birçok çizgi bulunuyor. Oyuncular tahta çizgileri hareket ettirebilir, böylece çizgilerin her biri kusursuz bir şekilde birbirine bağlanır, böylece top mümkün olduğunca uzağa itilebilir. Topların açıklığa girmesini sağlamak için bloğu hareket ettirin.

Hedefe ulaşmak için harcanan süre boyunca toplanacak yıldızlar var. Ne kadar çok yıldız, o kadar iyi. Bizimle birlikte gitmek için gel!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Beyin alay seviyeleri
  • Oyun deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından oynanabilir
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Unblock The Ball game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.4k times and has received a rating of 4.11 / 5 din 9 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Unblock The Ball game, make sure to check out our other exciting games.