Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Unblock Parking

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 17, 2022
Unblock Parking ile arabaları park yerlerinden çıkarırken bulmacaları çözün! Burada, sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game

Her hafta burada, 1001-oyun.com'da oynayacak yeni araba oyunları bulabilirsin ve bugünün oyunu, arabaları park yerlerinden çıkarken eğlenceli bulmacaları çözmeni sağlayacak. Bu araba oyunu, diğer birçok araba park etme oyununda olduğu gibi arabanızı tam anlamıyla kullanmadığınız için normal park etme oyununuzdan biraz farklıdır. Burada farenizi kullanarak arabaları bulundukları yerden çıkarıp yola süreceksiniz. Yola ulaştıklarında kendi başlarına hareket edecekler. Ancak işin püf noktası, onları diğer araçlara veya park yeri çitlerine çarpmadan dışarı çıkarmaktır. Bu oyunun bulmaca kısmıdır. Her seviyenin düzenine dikkat etmeniz ve arabaları hangi sırayla çıkaracağınıza karar vermeniz gerekecek. İlk seviyeler oldukça kolaydır, bu yüzden oyuna alışabilirsiniz, ancak ilerledikçe daha da zorlaşıyorlar. Yani aynı zamanda bir bulmaca oyunu olan bir araba oyunu arıyorsanız, onu buldunuz!

Web sitemizde daha fazla araba oyununu ücretsiz olarak bulun ve oynayın! Onlara ayrılmış özel bir kategorimiz var, gelin bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Çözmek için eğlenceli bulmacalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Nisan 2022
Geliştirici
Unblock Parking, KDen tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Unblock Parking game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 2.60 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by KDen and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Unblock Parking game, make sure to check out our other exciting games.