Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ultimate Robo Duel 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 08, 2022
Metalinizi Ultimate Robo Duel 3D ile test edin ve gerçekten ne kadar iyi bir dövüşçü olduğunuzu görün! Savaşmaya hazır olun!
  • Interact With The Game
    Move/Grab/Kick/Punch/Special Hit/Bullet
    Move/Grab/Kick/Punch/Special Hit/Bullet

Tüm gün boyunca boş zamanlarında oynayabileceğin çevrimiçi dövüş oyunları mı arıyordun? Eğer öyleyse şanslısınız çünkü web sitemizde robotları kullanarak dövüştüğünüz harika bir dövüş oyunu oynayabilirsiniz! Ne kadar serin!

Ultimate Robo Duel 3D, adından da anlaşılacağı gibi, ringdeki diğer robotlarla savaşacağınız çevrimiçi 2 oyunculu bir robot dövüş oyunudur. Yumruklarınız rakiplerinizin metal plakalarına sürtünerek zorlu maçlara hazır olun ve her vuruş hedefinde bir iz bırakır. Bu robot dövüş oyunu tek başınıza oynanabilir veya bir arkadaşınızı yanına alıp 2 Oyuncu Modunda birbirinize karşı oynayabilirsiniz. Her iki durumda da, bu oyunda tam bir patlama yaşamanız garanti, bu yüzden dövüş becerilerinizi ve tekniklerinizi sergilemeye hazırsanız, Oynat düğmesini tıklayın ve elinizde ne olduğunu görelim!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Yoğun robot dövüşleri
  • 2 Oyuncu Modu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Ultimate Robo Duel 3D, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Ultimate Robo Duel 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.5k times and has received a rating of 4.41 / 5 din 61 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ultimate Robo Duel 3D game, make sure to check out our other exciting games.