Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ultimate OffRoad Cars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 08, 2022
1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olan bu harika offroad sürüş oyunuyla sürüş becerilerinizi test edin!
 • Drive
  Attach The Winch
  Pull The Car After You Have Attached The Winch
  Release The Winch Cable

Hey, araba oyunları hayranları! Burada, sitemizde ücretsiz olarak yeni bir araba oyunu oynamaya hazır mısınız? Öyleyse, Ultimate OffRoad Cars'a hazır olun!

Bu, boş zamanlarında oynamak için araba oyunları arayan hepiniz için! Harika görünen arabalar, zorlu seviyeler ve akıcı kontroller, Ultimate OffRoad Cars'ı dışarıdaki herhangi bir araba oyunu sevgilisi için harika bir deneyim haline getiriyor. Bu yüzden zorlu arazilerden, çamurlu yollardan geçmeye, tepelere tırmanmaya ve bitiş çizgisine ulaşmak için tüm becerilerinizi kullanmaya hazır olun.

Oyunun başında kullanacağınız arabanın yanı sıra kursları tamamlayarak kazandığınız paralarla satın alabileceğiniz 4 araç daha bulunuyor. Dahası, her araba yükseltilebilir, bu yüzden belki bir seviyede takılırsanız, kim bilir, belki arabanızın bir yükseltmeye ihtiyacı var, belki bir vinç?

Ama yeterince konuşma ve daha fazla sürüş, bu yüzden devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve bize üstün sürüş becerilerinizi gösterin!

Çocuklar için bu araba oyunlarından hoşlanıyorsanız, burada web sitemizde onlara ayrılmış özel bir kategorimiz olduğunu bilmelisiniz! Ve oyunlarımızın çoğu da engellenmemiş oyunlardır, bu yüzden onları internet bağlantınız olan hemen hemen her yerde oynayabilirsiniz. Belki de araba oyunlarından biraz sıkıldınız ve başka bir şey mi arıyorsunuz? Seni koruduk! Nişan oyunları, bulmaca oyunları, macera oyunları, retro oyunlar, hepsi bizde!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • 10 zorlu seviye
 • Serbest Dolaşım Modu
 • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
 • Gerçekçi kontroller

Yayın tarihi
June 2022
Geliştirici
Ultimate OffRoad Cars, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Ultimate OffRoad Cars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 19.5k times and has received a rating of 3.94 / 5 din 144 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ultimate OffRoad Cars game, make sure to check out our other exciting games.