Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ultimate OffRoad Cars 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 30, 2022
1001-oyun.com'da bu zorlu araba oyunuyla offroad sürüş becerilerinizi test edin!
 • Drive
  Brake
  Switch Camera
  Attach Winch
  Pull
  Release
  All Wheel Drive

Yeterince park etme oyunu oynadınız mı ve yeni bir şey mi arıyorsunuz? Bazı offroad oyunlarına ne dersiniz? Bu doğru mu? O zaman Ultimate OffRoad Cars 2'de kalın!

Bitiş çizgisine ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yaparak, son derece zorlu arazilerde harika açık havada sürün. Bunu söylemek yapmaktan daha kolay, çünkü yalnızca en yetenekli sürücülerin bir seviyeyi tamamlamayı umabileceğini çabucak keşfedeceksiniz. Kendini kanıtlamak isteyen yetenekli sürücülerden biriysen, bu oyunu oynamalısın! Bu, mevcut tüm araba oyunları arasında oynaması en zor araba oyunlarından biridir. Her yanlış hareket ve kayma size pahalıya mal olabilir! Düşmemek veya takılmamak için çevrenize dikkat etmeli, en iyi yolu seçmeli ve buna göre sürmelisiniz.

Ultimate OffRoad Cars 2, şu anda web sitemizde bulunan en zor ücretsiz araba oyunlarından biridir. Neye sahip olduğunuzu bize göstermek için Oynat düğmesini tıklayın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • zorlu seviyeler
 • Sürebileceğiniz 5 harika araç
 • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Ultimate OffRoad Cars 2, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ultimate OffRoad Cars 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 21.6k times and has received a rating of 3.94 / 5 din 231 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ultimate OffRoad Cars 2 game, make sure to check out our other exciting games.