Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ultimate Maze! Collect Them All!

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 11, 2023
Düşünme oyunlarının hayranı mısınız? O zaman bu oyuna göz atın, eğlenceli, zorlayıcı, öğrenmesi kolay ve tamamen ücretsiz!
  • Interact With The Game

Nihai Labirent Macerasına Atılın - Çocukların Düşünme Oyunları için İdeal! Şimdi Oynayın: Nihai Labirent! Hepsini topla!

Merhaba maceracılar! Şimdiye kadarki en iyi oyunu oynamaya hazır olun - Ultimate Maze! Hepsini topla! Her şeyin sevimli ve tamamen harika olduğu renkli, 3 boyutlu bir bulmaca harikalar diyarına girmek gibi!

Çocuk Oyunları İçin İdeal Oyun Arkadaşınızla Tanışın

Bu fantastik arayışta yalnız değilsin! Size en tatlı hayvan arkadaşı eşlik edecek. Renkli ızgaralara benzeyen zorlu labirentlerde onlara rehberlik etmek sizin işiniz. Labirentler bazen kare karolardan ve diğer zamanlarda inanılmaz derecede şaşırtıcı altıgenlerden yapılır!

Sıradan Oyuncular İçin Bir Labirent Testi

Şapkalarınızı sıkı tutun, çünkü bulmaca zamanı! Amacınız tüylü evcil hayvanınızı kırmızı bayrağa götürmektir. Ancak yerden görünen kurnaz sivri uçlu tuzaklara dikkat edin. Arkadaşını iğneleme! Yalnızca sınırlı sayıda hamleniz var, bu yüzden dikkatlice planlayın ve o kırmızı bayrağa yakınlaştırın!

Bu Eğlenceli Oyunda Daha Fazla Macera Sizi Bekliyor

Ne oldu? Eğlence burada bitmiyor! İşin püf noktalarını öğrenmek için kolay seviyelerle başlayacaksın ve sonra işler daha da havalı olacak. Sırlarla dolu mağaraları keşfedecek, Çin'e uçacak (evet, doğru duydunuz!) ve hatta kumlu bir plajda güneşleneceksiniz. Vay canına, oynaması eğlenceli bir oyundan bahset!

Topla ve Kazan - Her Genç Oyuncunun Denemesi Gereken Bir Oyun

Bu labirentlerde sallanırken, toplayabileceğiniz birçok sevimli karakterle tanışacaksınız. Labirent becerilerinizi gösterin, zorlukların üstesinden gelin ve nihai Labirent Ustası olun! Gizli sürprizleri ortaya çıkarın ve harika yeni seviyelerin kilidini açın.

Peki, ne bekliyorsun? Ultimate Maze ile labirent partisine hemen katılın! Hepsini topla! Şimdiye kadarki en çılgın, en çılgın labirentlerde kıkırdamaya, düşünmeye ve neşelenmeye hazır olun. Labirent büyüsü sizi çağırıyor – hadi bunu yapalım!

Özellikler:

  • Sevimli 3D grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
Ultimate Maze! Collect Them All!, Neman Group tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Ultimate Maze! Collect Them All! game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 431 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Neman Group and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ultimate Maze! Collect Them All! game, make sure to check out our other exciting games.