Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ultimate Flying Car

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 26, 2022
Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak heyecan verici ve adrenalin yüklü araba yarışlarına hazır olun! Rakiplerini yenebilir ve şampiyon olabilir mis
 • Interact With The Game
  Drive
  Drive
  Player 1/Nos/Reset/Brake
  Player 2/Nos/Reset/Brake

Oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız ve bir meydan okumaya hazırsanız, Ultimate Flying Car tam size göre! Direksiyonun başına geçin ve motorunuzun devrini yükseltin çünkü yarışma zamanı!

Ultimate Flying Car, hızlı düşünmenin ve anlık kararların tüm farkı yarattığı bir araba yarışı oyunudur. Aracınızı çılgın hızlarda sürün, geçici bir destek elde etmek için nitro kullanın ve her zaman rekabette bir adım önde olduğunuzdan emin olun. Rakipleriniz de zeki, yetenekli ve kazanmaya kararlı, bu yüzden bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak zor olacak.

Yarış oyunları size göre değilse endişelenmeyin, Ultimate Flying Car'da sizin için de bir şeyler var. Serbest Sürüş Moduna katılın ve kendi hızınızda sürebilecek, engelini kaldırdığınız arabaları test edebilecek ve haritayı ve onun sırlarını keşfedebileceksiniz. Bu oyunda uçan kısım, atlama yaptığınızda geliyor. Bunu yaptığınızda, arabanızın kanatları büyüyecek ve havada zahmetsizce süzüleceksiniz.

Yalnız oynamak istemiyorsanız, bir arkadaşınızı davet edebilir ve aynı klavyeyi kullanarak 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda onunla veya ona karşı oynayabilirsiniz. Yani, çevrimiçi araba oyunları veya engellenmemiş araba oyunları arıyorsanız ve her zaman ücretsiz araba oyunları oynamak istiyorsanız, Oyna'ya tıklayın ve hadi sürelim!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • 2 oyun modu: Yarış Modu ve Serbest Sürüş Modu
 • Aynı anda 2 oyuncu tarafından oynanabilir
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Ultimate Flying Car, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ultimate Flying Car game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.9k times and has received a rating of 3.87 / 5 din 110 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ultimate Flying Car game, make sure to check out our other exciting games.