Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ultimate Car Arena

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 01, 2022
Yeni bir VitalityGames Özel Unvanına hazır olun! Ultimate Car Arena ile sürüş becerilerinizi hemen ÜCRETSİZ olarak test edin!
 • Drive
  Nitro
  Brake
  Switch Cars
  Reset
  Respawn
  Jump in Stadium

Tüm internet üzerinden arabaları sınırlarına kadar test etmenize izin verecek bir araba oyunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü burada web sitemizde bu Yeni Özel Unvanı oynayabilirsiniz: Ultimate Car Arena!

Bu simülatör oyununda, oyunda mevcut olanlardan istediğiniz arabayı seçebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Rampalardan atlamak, engelleri aşmak ve hatta Stadyumda futbol oynamak için sürüş becerilerinizi kullanın.

Ultimate Car Arena çevrimiçi oyunu güzel bir araba seçimi, duyarlı kontroller ve akıcı animasyonlar sunar ve oradaki tüm araba oyunları sevenler için bir zevktir. Elinizi bazı araba gösterilerinde denemek veya sadece araba sürmek istiyorsanız, engellenmemiş bir oyun olan Ultimate Car Arena sizin için doğru oyundur! Direksiyona geçmeye ve sürüşe başlamaya hazırsanız, tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak!

Hala boş zamanınızda oynamak için daha fazla çevrimiçi oyun arıyorsanız, oyun kategorilerimize göz atmaktan çekinmeyin! Burada, Özel Oyunlarımız da dahil olmak üzere her türlü ücretsiz bilgisayar oyununu bulabilirsiniz. Ve unutmayın: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz, bu yüzden bizi sık sık kontrol edin!

Özellikler:

 • Harika görünümlü 3D grafikler
 • Harika araba seçimi
 • Oyunda her an araba değiştirebilirsiniz
 • Futbol stadyumu
 • Öğrenmesi kolay kontroller
 • VitalityGames Özel Unvanı

Yayın tarihi
Şubat 2022
Geliştirici
Ultimate Car Arena, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ultimate Car Arena game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 38.7k times and has received a rating of 4.19 / 5 din 576 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ultimate Car Arena game, make sure to check out our other exciting games.