Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Twisted Metal

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi October 20, 2022
1001-oyun.com'da ilk Twisted Metal oyununu ücretsiz deneyimlemeye hazır olun! Oynat'a tıklayın ve gerçek bir klasiği deneyimleyin!
 • Move
  Nitro
  Heavy Gunfire
  Machine Gunfire
  Heavy Projectiles
  Equivalent Of The X Button On Screen

Hiç Twites Metal oyunlarını oynadın mı? Duymadıysanız, bu serideki oyunlar şimdiye kadar oynayacağınız en yoğun araba oyunlarından bazılarıdır!

Serinin ilk oyunu Play Station 1'de 1995 yılında piyasaya sürüldü ve yaşına rağmen oynaması hala çok eğlenceli. Peki, bu dizinin temeli nedir? Twisted Metal, oyuncunun haritadaki diğer arabaları yok etmek için balistik mermiler, makineli tüfekler, mayınlar ve diğer silahları kullandığı bir video oyunu serisidir. Gördüğünüz gibi, ikisi de nişancı oyunları.

Twisted Metal, ücretsiz araba oyunları veya iyi bir yıkım derbisi arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bunun için hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, Oynat düğmesini tıklayın ve elinizdekileri bize gösterin!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Durumları kaydet (Ayrıca kaydetme dosyalarını içe veya dışa aktarabilirsiniz)
 • Öğrenmesi kolay kontroller (Kontrolleri özelleştirebilirsiniz)

Yayın tarihi
November 1995
Geliştirici
Twisted Metal, Sony tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Twisted Metal game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.6k times and has received a rating of 4.27 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by Sony and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Twisted Metal game, make sure to check out our other exciting games.