Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Twisted Metal 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 02, 2022
Twisted Metal 2 şimdi burada 1001-oyun.com'da! Bu harika retro oyunu hemen ücretsiz oynayın!
 • Next / Confirm
  Drive
  Change Heavy Projectiles
  Firing Heavy Weapons
  Machine Gun Shooting
  Nitro
  Start
  Select

Retro oyunlardan hoşlanıyorsanız, bugünün oyununun keyfine varacaksınız! Oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız, Twisted Metal 2 tam olarak ihtiyacınız olan şey. Tabii, bu eski bir oyun, ama bu onu daha az eğlenceli yapmaz.

Twisted Metal'in çılgın dünyasına geri dönün ve her şeyi kendi arabanızla yok edin! Rakipleri arayarak haritanın etrafında dolaşın ve sahip olduğunuz her şeyle onları patlatın! Her araba benzersizdir ve kendi avantajları ve dezavantajları vardır, bu yüzden hepsini deneyin ve hangisinin oyun tarzınıza en uygun olduğunu görün. Twisted Metal 2, serinin en başarılı oyunudur ve Play Station 1 döneminden bu klasik cevheri şimdi burada ücretsiz olarak deneyebilirsiniz!

Çocuklar için daha fazla araba oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Birçok Engelsiz Oyun da dahil olmak üzere oynayabileceğimiz binlerce ücretsiz oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Bir sürü havalı araba
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ekim 1996
Geliştirici
Twisted Metal 2, Single Trac tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Twisted Metal 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by Single Trac and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Twisted Metal 2 game, make sure to check out our other exciting games.