Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Turbo Cars 3D Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 16, 2015
Turbo Cars 3D Racing ile mükemmel sürüş ve drift becerilerinizi sergileyin! Skorun kaç?
  • Drive

Web sitemizde Turbo Cars 3D Racing oyununu hemen ücretsiz oynayabilirsiniz. Tüm hız bağımlıları için Turbo Cars 3D Racing, nihai sürüş testidir. Oyun, gelişmiş bir otomobil fiziği motorunu akıllı yarış mekaniği, çarpıcı bir 3D asfalt pist ve özlemini duyduğunuz adrenalin ile birleştiriyor. Aksiyon, hız ve muhteşem spor otomobillerden hoşlanıyorsanız bu oyun sizin için ideal olacaktır. Tek yapman gereken mağazadan olabildiğince çabuk kapmak, emniyet kemerini takmak ve turbo motoru çalıştırmak. Nasıl ele alındığını hissedebiliyor musunuz?

Sıcak arabalardan, hızdan ve çok fazla driftten hoşlananlar için Super Drift 3D eğlenceli bir atılganlık yüküdür. En uzun driftleri yapmak ve daha fazla para kazanmak için arabanızı olabildiğince hızlı bir şekilde yarış pistine sürün. Oyunda gerçek parayla açılabilen sadece 5 drift pisti var.

Ek olarak, en hızlı spor araçlar da dahil olmak üzere, sizin için sıkı oturan 10 sıra dışı araç var, ancak aynı şekilde mütevazı değiller. Bu şekilde oyun oynama mesleğinize başlamak için gerçekten oyun ayarlarına gidip oyun adınızı girmek istiyorsunuz. Ardından, bu noktada en kolay erişilebilir aracı ve ana yolu seçebilirsiniz. İşte burada bu oyunun yönetimine hakim olmanız ve kontrollerde aracı bozmadan drift yapmayı öğrenmeniz gerekiyor. Ne kadar çok odak elde edebilirseniz, o kadar çok para kazanırsınız. Tüm araçları ve tüm rayları açabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Oynamaya başlayıp her şeyi kontrol etmeye ne dersiniz?

Bir devre yarışı türü ile ralliyi başlatın ve tüm rakiplerin turlarını yenin. Ancak, sizin için sahip olduğumuz tek şey bu değil! Nakavt acele kursunu ve zamanlı saldırı türünü deneyin. Bu yarış oyununa kesinlikle bayılacaksınız ve sizi saatlerce eğlendirmesine izin vereceksiniz! İyi eğlenceler!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Ayrıntılı ortamlar
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Turbo Cars 3D Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 20.6k times and has received a rating of 3.69 / 5 din 51 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Turbo Cars 3D Racing game, make sure to check out our other exciting games.