Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Truck Space

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 16, 2023
Bugünün oyunuyla ağır hizmet kamyonlarını sürmekte ve park etmekte ne kadar iyi olduğunuzu görün. Truck Space'i burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Drive
    Rotate Camera

Çocuklar için mükemmel, eğlenceli ve zorlu bir çevrimiçi park etme oyunu mu arıyorsunuz? Truck Space'ten başka yere bakmayın! Bu heyecan verici oyun, ağır hizmet kamyonunu sürerken ve herhangi bir hasara neden olmadan belirlenen yere park ederken sizi koltuğunuzun kenarında tutacağından emin olabilirsiniz.

En iyi kısmı nedir? Truck Space, web tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Web sitemizi ziyaret edin ve indirmeler veya kurulumlar hakkında endişelenmeden oynamaya başlayın! Engellenmemiş olduğu için oyunumuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve herhangi bir sınırlama olmadan oynayabilirsiniz.

Truck Space, çevrimiçi kamyon oyunları oynamayı seven çocuklar için mükemmel bir seçimdir. Bu oyun hem görsel olarak muhteşem hem de 3D gerçekçi grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde ustalaşması basit. Seviyeyi geçmek için zamana karşı yarışırken kamyona zarar vermeden park etmeye çalışmanın zorluğunun tadını çıkaracaksınız.

Engelsiz olduğu için park etme oyunlarını seven herkes için ideal bir oyundur ve Truck Space'i internet bağlantınızın olduğu her yerde oynayabilirsiniz. Öyleyse neden hala bekliyorsun? Hemen Truck Space oynamaya başlayarak yetenekli bir kamyon şoförü olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı öğrenin!

Sonuç olarak, çocuklar için mükemmel olan ücretsiz bir kamyon oyunu oynamak istiyorsanız, Truck Space'ten başkasına bakmayın. Zorlu oynanışı, çarpıcı grafikleri ve kullanımı kolay kontrolleri ile bu oyun sizi kesinlikle eğlendirecek. Engellenmemiş olduğu için de her yerde, her zaman oynayabilirsiniz! Öyleyse neden bugün bir deneyip tüm yaygaranın neyle ilgili olduğunu kendiniz görmüyorsunuz?

Özellikler:

  • Gerçekçi 3D grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mart 2023
Geliştirici
Truck Space, SDV Imants Klava tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Truck Space game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 447 times and has a promising start. This awesome game has been made by SDV Imants Klava and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Truck Space game, make sure to check out our other exciting games.