Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Truck Offroad 4x4 Heavy Drive

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 21, 2023
Şimdiye kadar gördüğünüz en zorlu arazilerde sürüş becerilerinizi kanıtlamaya hazır mısınız? Öyleyse Truck Offroad 4x4 Heavy Drive'ı deneyin!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera
  Slow Motion
  Turn Engine Off

Truck Offroad 4x4 Heavy Drive, oyuncuların bazı ağır hizmet arazi araçlarının direksiyonunda becerilerini test etmelerine olanak tanıyan heyecan verici yeni bir sürüş oyunudur. Oyunda en deneyimli sürücülerin bile sınırlarını zorlayacak dik yokuşlar, kayalık çıkıntılar ve tehlikeli çamur çukurları gibi birçok zorlu arazi var.

Truck Offroad 4x4 Heavy Drive ile ilgili en iyi şeylerden biri, dünyanın ne kadar ayrıntılı ve zengin olduğudur. Oyuncular ayrıntılı arazi yollarında ve güzel manzaralarda araba sürerken, gerçekten oyunun içindeymiş gibi hissedecekler. Arabaların kontrolleri de çok duyarlı, oyuncuların arabalarını engebeli arazide hareket ettirmelerini kolaylaştırıyor.

Truck Offroad 4x4 Heavy Drive, oyuncuları tetikte tutacak birçok farklı seviyeye sahiptir. Ayrıca ele alınması zor ortamlara sahiptir. Her seviyenin, sona ulaşmak için üstesinden gelinmesi gereken kendi zorlukları vardır. Örneğin, kütük yığınlarının üzerinden tırmanmanız veya sudan geçmeniz gerekebilir. Gerçekçi fizik motoru ve kullanımı kolay kontrolleri ile Truck Offroad 4x4 Heavy Drive, becerilerini test etmek isteyen oyuncular için en iyi arazi sürüş oyunudur.

Her gün sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelerseniz, birçok ücretsiz çevrimiçi oyun bulabilirsiniz. Araba oyunlarımız, atış oyunlarımız, engelsiz oyunlarımız ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey var.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Zorlu seviyeler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Duyarlı Kontroller

Yayın tarihi
Ocak 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Truck Offroad 4x4 Heavy Drive game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 3.29 / 5 din 7 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Truck Offroad 4x4 Heavy Drive game, make sure to check out our other exciting games.