Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Truck Loader 5

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 18, 2016
Küçük bir kamyonu sürerken akıllı bulmacaları çözün! Her seviyeyi temizleyecek kadar akıllı mısınız?
  • Move
    Jump
    Magnet

Çevrimiçi en iyi kamyon bulmacası ve kargo yükleme oyunlarını mı arıyorsunuz? Truck Loader 5 adlı en yeni oyun burada. Truck Loader 2, Truck Loader 3 ve Truck Loader 4'ü 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayabilirsiniz.

Kamyon Yükleyicilerin önceki versiyonunda olduğu gibi, yeni bir kamyon kargo yükleme macerası sunuyor. Amacınız belirli bir sırayla kutuları bir kamyona yüklemektir.

Becerilerinizi ve beyninizi kullanın ve hareket etmek için A, D'ye, zıplamak için W veya SPACE'e ve mıknatısı etkinleştirmek için fareye basın. Susuzluğunuzu gidermek ve beyninizi çalıştırmak için birçok seviye vardır.

Her zaman olduğu gibi çevrimiçi eğlenin ve bu yeni Truck Loader 5 oyununda en iyi oyuncu olun. İyi şanlar!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Bu Serideki Diğer Oyunlar:

Yayın tarihi
January 2020
Geliştirici
Truck Loader 5, Flazm tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Truck Loader 5 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 46.9k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 383 votes. This awesome game has been made by Flazm and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Truck Loader 5 game, make sure to check out our other exciting games.