Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tron Uprising Escape From Argon City

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 27, 2014
Tron Uprising Escape From Argon City sizi bağımlısı yapacak yeni bir aksiyon-macera oyunu.
  • Move
    Attack

Tron Uprising: Escape From Argon City - Bağımlılık Yapan Bir Aksiyon-Macera Oyunu!

Tron Uprising ile tanışın: Argon City'den Kaçış - sizi bağımlı kılmayı vaat eden heyecan verici bir aksiyon-macera oyunu! Diğer fantastik Unity 3D Tron oyunlarının yanı sıra 1001-oyun'te ücretsiz olarak sunulan bu bağımlılık yaratan oyun deneyimine kendinizi kaptırın.

Beck'in Cesur Kaçışına Katılın!

Tron Uprising: Escape From Argon City'de göreviniz, Beck'in Argon City'nin pençelerinden cesurca kaçmasına yardım etmektir. Beck'in devasa Bulut heykelini cesurca yok etmesinden sonra, onu yakalamaya kararlı işgalci güçler peşindedir. Oyun becerilerinizi kanıtlayıp bu heyecan verici yolculukta Beck'e yardımcı olabilir misiniz?

Becerilerinde Ustalaş

Oyuncunun hareketlerini kontrol etmek için ok tuşlarını ve güçlü saldırıları serbest bırakmak için boşluk çubuğunu kullanarak seviyelerde kolayca gezinin. Diskinizin yörüngesini ustalıkla birleştirerek özel hareketleri ortaya çıkarın - yukarıya ve ardından boşluğa basarak diskinizle yukarı ve aşağı vurun, diskin uçmasını ve eşsiz bir hassasiyetle düşmanlarınıza çarpmasını sağlayın.

Kendinle yarış

Oyun becerilerinizin sınırlarını zorlayacak heyecan verici zorluklara kendinizi hazırlayın. Becerilerinizi gösterin ve Tron Uprising: Escape From Argon City'nin nihai şampiyonu olmaya çalışın. Meydan okumaya hazır mısın? İyi şanslar ve en önemlisi, iyi eğlenceler!

Özellikler:

  • İyi görünümlü grafikler
  • Zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Tron Uprising Escape From Argon City game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 39.8k times and has received a rating of 4.59 / 5 din 93 votes. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Tron Uprising Escape From Argon City game, make sure to check out our other exciting games.