Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tricky Track 3D 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 28, 2022
Tricky Track 3D 2, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyunudur! Gel ve oyna!
  • Interact With The Game

Boş zamanlarında oynayabileceğin eğlenceli bir çevrimiçi koşu oyunu mu arıyorsunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiğinizden emin olabilirsiniz, çünkü burada web sitemizde Tricky Track 3D 2 oynayabilirsiniz.

Bu eğlenceli ve taze koşu oyununda, hızlı tepki sürelerinizi ve hassasiyetinizi de kullanmanız gerekecek. Peki bu koşucu oyunu nasıl oynanmalı? Eh, aslında oldukça basit! Siz ve rakibiniz askıya alınmış bir platformda koşuyorsunuz. Her biriniz, başınızın üzerinde fırlatılabilecek bir top taşırsınız. Topunuzu kullanın ve platformun yanında gördüğünüz hedeflere atın. Açık kapılar gibi çeşitli eylemler gerçekleştirirler. Ama işin püf noktası şu: Topunuzu platformun rakibinizin tarafına atarak onlar için engeller yaratabilirsiniz. Ve bu hemen hemen bununla ilgili! Öğrenmesi kolay, başta biraz zorlayıcı, basit ve eğlenceli ve tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Tricky Track 3D 2, YAD tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Tricky Track 3D 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 25 votes. This awesome game has been made by YAD and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tricky Track 3D 2 game, make sure to check out our other exciting games.