Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Trial Bike Extreme

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 20, 2015
Trial Bike Extreme, seviyeleri ölmeden tamamlamanız gereken harika bir 3D kir bisiklet oyunudur.
  • Ride

Bu yirmi yepyeni ve çok yükseltilmiş seviye, kontrol noktalarıyla birlikte gelir ve becerilerinizi onlarla göstermenizi bekliyor. Zorlu oyunun yirmi aşaması, kısa bir süre içinde, daha fazla deneme bisikleti oyunu ihtiyacınızı giderecektir. Engellerden güvenli bir mesafeyi koruyarak ve atlayışlarınızı doğru bir şekilde yaparak 3D kir bisikletinizin kontrolünü kaybetmenin utancından kendinizi kurtarabilirsiniz. Çarpıcı estetiği, zorlu oynanışı ve inanılmaz zıplamaları ile diğer deneme bisikleti oyunlarının kalabalığından sıyrılıyor.

Bilgisayarda daha da fazla video oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Bazı oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Web sitemizde çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynayabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir.

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Geliştirici
Trial Bike Extreme, Y8 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Trial Bike Extreme game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 18.1k times and has received a rating of 4.23 / 5 din 47 votes. This awesome game has been made by Y8 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Trial Bike Extreme game, make sure to check out our other exciting games.