Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Treasures Of The Sea

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 10, 2023
Bu eşleştirme oyununda şansınızı denemeye hazır mısınız? Treasures Of The Sea ücretsiz olarak burada!
  • Interact With The Game

Treasures Of The Sea: Korsan temalı bu üçlü eşleştirme oyunuyla bir maceraya yelken açın.

Unutulmaz bir korsan macerasına atılmaya hazır mısınız? Ardından, doğrudan web tarayıcınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir 3'lü eşleştirme oyunu olan Treasures Of The Sea'ye göz atın.

Puan kazanmak ve seviyelerde ilerlemek için üç veya daha fazla öğeyi eşleştirin.

Oyunun amacı basittir: puan kazanmak için aynı öğelerden üç veya daha fazlasını eşleştirin. Ancak her seviyeyi geçmek için belirli miktarda farklı şeyi ortadan kaldırmanız gerektiğini unutmayın. Zorluk, aşamalarda devam etmek için doğru öğeleri eşleştirmektir. Öğeleri eşleştirerek onları ızgaradan kaldırabilir ve ek zorluklara ve ödüllere erişim kazanabilirsiniz.

Renkli grafikler ve basit kontroller

Treasures Of The Sea, sizi bir açık deniz macerası dünyasına götürecek canlı ve güzel grafiklere sahiptir. Kontrollerin ustalaşması basittir, bu da oyunu sıradan oyuncular ve çocuklar da dahil olmak üzere her yaştan oyuncuya uygun hale getirir.

Dikkatinizi Ayrıntılara Yönelik Eğitin ve Örüntü Tanıma Becerilerinizi Geliştirin

Ancak Treasures Of The Sea, eğlenceli ve heyecan verici bir oyundan daha fazlasıdır. Ayrıca dikkatinizi ayrıntılara vermenize ve örüntü tanıma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Her seviyede yeni bir meydan okuma sunarak, oyunda ilerledikçe sizi daha yetenekli bir oyuncu yapacak şekilde şeyleri ve kalıpları tespit etmede daha iyi olacaksınız.

Her Zaman, Her Yerde Gündelik Oyunun Keyfini Çıkarın

Treasures Of The Sea, oyun deneyimi ne olursa olsun her yaştan oyuncunun keyifle oynayabileceği gündelik bir oyundur. Ve Unblocked66 oyun kategorisiyle, bu oyunu ve benzerlerini hiçbir kısıtlama olmadan, her zaman ve her yerde oynayabilirsiniz!

Maç 3 Oyunlarını İndirmeden Ücretsiz Çevrimiçi Oynayın

Peki ne bekliyorsun? Bugün Treasures Of The Sea ile bir maceraya yelken açın ve bu korsan temalı 3'lü eşleştirme oyununun heyecanını ve mücadelesini yaşayın. 3'lü eşleştirme oyunlarını indirmeden ücretsiz çevrimiçi oynayın ve saatlerce süren eğlencenin ve eğlencenin tadını çıkarın!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Detaylara dikkati geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Treasures Of The Sea, Filgame tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Treasures Of The Sea game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 291 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by Filgame and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Treasures Of The Sea game, make sure to check out our other exciting games.