Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Transformers Battle For The Matrix

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 03, 2013
Transformers Battle For The Matrix'te işiniz, Matrix için Optimus'un prime veya yaban arısı savaşına yardım etmektir.
 • Move
  Shoot
  Transform
  Switch Weapons
  Swing Weapons

Transformers Battle For The Matrix, yeni bir aksiyon çekim 3D oyunudur. Transformers: Matrix Battle: Yaklaşan Transformers 3 filmini kutlamak için popüler Transformers Matrix Battle platform oyununu ekledik. En iyi transformatör oyunlarından biri.

Transformers: Robot Battles durumu, bunun Transformers'ın en sevgili karakterleri olan robotların bir çatışması olduğunu öne sürüyor. Bu oyunda Grimlock, Bumblebee, Lockdown, Optimus ve Drift gibi Autobotlarla tanışacaksınız. Onlar büyük ölçüde olağanüstü savaşçılardır ve burada ve orada birbirlerine meydan okumayı severler. Bu satırlar boyunca, Transformers ile bire bir savaşla ilişkilendirileceksiniz. Robotlardan birini seç ve savaşa başla.

Klasik atış oyunu, ancak Bumblebee veya Optimus olmayı seçebilir ve tüm Decepticon'ları yok edebilirsiniz!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Yoğun savaşlar
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 7
This Transformers Battle For The Matrix game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 33.7k times and has received a rating of 4.40 / 5 din 86 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Transformers Battle For The Matrix game, make sure to check out our other exciting games.