Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Transformers 3 Victory is Sweet

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 13, 2013
Hayatta kalmak için diğer robotları hedefleyin ve vurun, Starscream ve Decepticon ordusu şehri yok etmekten.
  • Play

Transformers 3: Zafer Tatlıdır, yeni bir harika 3D birlik atış robotu savaş oyunudur. Hayatta kalmak için diğer robotları hedef alan ve ateş eden Starscream ve hain Decepticon'lardan oluşan ordusu şehri yok etmekten. Starscream'in saldırıyı organize etmek için kullandığı üç işaretçiyi bul ve yok et. İyi şanslar ve iyi eğlenceler ve bu yeni Transformers 3 Victory is Sweet oyunundaki nihai ölüm makinesi olun.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Transformers 3 Victory is Sweet game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 52.7k times and has received a rating of 4.37 / 5 din 271 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Transformers 3 Victory is Sweet game, make sure to check out our other exciting games.