Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Traffic Talent

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 17, 2013
Trafik yeteneği, birlik 3D oyunu kullanan yeni bir beceridir. Bazı harika arabaları kurallara göre doğru kullanmayı ve sürmeyi öğrendiğiniz yer
  • Drive
    To Turn Signals

Trafik yeteneği, birlik 3D oyunu kullanan yeni bir beceridir. Bazı harika arabaların kurallarına göre nasıl idare edileceğini ve doğru şekilde sürüleceğini öğrendiğiniz yer.

Bu çevrimiçi 3D araba oyunu, yalnızca hızlı değil, aynı zamanda büyük bir denge ve trafik kurallarına uyarak sürmeniz gereken çok eğlenceli. Hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl sürüleceğini öğrenin ve yeni görevlerin kilidini açmak için görevleri tamamlayın. Oyun güzel bir zor oturuma sahip. Araba sürerken, daha yavaş sürmenizi ve uyanık olmanızı sağlamak için yolda sis alacaksınız.

Güvenli bir araba sürmenin asıl önemli amacı. İyi bir puan kazanmak için kırmızı ışıklarda durun, dönüş sinyallerinizi kullanın ve hız sınırlarına uyun. Bu oyun, Flash eklentinizin çökmesine neden olabilecek Unity ile yapılmıştır. Bu olursa, oyunu yeniden yükleyin ve iyi çalışması gerekir.

Bu yeni Traffic yetenek oyunundan en iyi 3D birlik araba sürücüsü olmak için oyunun tadını çıkarın ve çevrimiçi sürüş becerilerinizi geliştirin. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Traffic Talent game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 148.3k times and has received a rating of 4.40 / 5 din 615 votes. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Traffic Talent game, make sure to check out our other exciting games.