Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Traffic Jam 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 09, 2022
Arabanızı çarpmadan yoğun trafikte sürebilir misiniz? Öyleyse, web sitemizde Traffic Jam 3D ile kanıtlamaya hazır olun!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera

Hepimiz ücretsiz araba oyunları oynamayı severiz, aslında araba oyunları dünya çapında çok sayıda oyuncunun en sevdiği eğlencedir ve bu yüzden oynayacak araba oyunları arayan insanlara ayrılmış özel bir oyun kategorimiz var. Şimdiye kadar yapmadıysanız kontrol etmelisiniz. Burada her türden araba oyunu, simülatör oyunu ve araba yarışı oyunu bulabilirsiniz ve Özel Oyunlarımızın çoğu araba oyunlarıdır. Ve başka bir araba oyunu nedir biliyor musun? Bugünkü oyun!

Çok yoğun bir otoyolda seyahat ederken uzman sürüş becerilerinizi sergilemeye hazır olun. Oyunun amacı, arabanızı diğer araçlara çarpmadan yüksek hızlarda sürmektir.

Seçebileceğiniz 4 oyun modu vardır: Kariyer, Sonsuz, Zamana Karşı ve Ücretsiz. Bu modların her biri oldukça açıklayıcıdır ve oyuna hoş bir varyasyon sunar. Tamam, peki ya kullanacağınız arabalar? Pekala, buna hazır olun: Bu oyunda 21 araba var! Evet, doğru okudunuz, 21. Oyunun başında kullanacağınız ilk araba hariç, bunların kilidini açmanız gerekiyor. Ve hepsi bu değil! Performansını artırmak için her arabayı yükseltebilirsiniz. Buna ek olarak, gerçekten desteğe ihtiyacınız olduğu zamanlar için nitro satın alabilirsiniz. Traffic Jam 3D sizin oyun tarzınıza benziyorsa, atlayın ve arabayı sürmeye hazırlanalım!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Kilidini açmak ve yükseltmek için 21 araba
 • 4 oyun modu
 • 3 farklı harita
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Traffic Jam 3D, Great Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Traffic Jam 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 15.1k times and has received a rating of 3.50 / 5 din 128 votes. This awesome game has been made by Great Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Traffic Jam 3D game, make sure to check out our other exciting games.