Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tractor Trail Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 28, 2023
Becerilerinizi test edecek zorlu bir oyun mu arıyorsunuz? Tractor Trail Challenge sizin için doğru oyun!
  • Drive
    Brake

Tractor Trail Challenge heyecan verici bir deneyim!

Çevrimiçi olarak sunulan en heyecan verici traktör oyunlarından biri olan Tractor Trail Challenge'da devasa bir traktörün sürücü koltuğuna geçin ve benzeri olmayan adrenalin pompalayan bir maceraya hazırlanın.

Heyecan Verici Bir Engel Parkuru Oyununda zorlu engellerin üstesinden gelmelisiniz

Hayatını tehlikeye atmaya hazır mısın? Sürüş becerilerinizi sonuna kadar test edecek zor engellerle dolu bu engelli parkur oyununda çeşitli seviyelerin üstesinden gelin. Bir arabanın direksiyonuna geçmiş deneyimli bir usta olabilirsiniz, ancak dar virajlardan geçen devasa bir traktörün katıksız gücü ve boyutunun üstesinden gelebilir misiniz? Öğrenmenin zamanı geldi - taksiye atlayın ve işe gidin!

Hedefinize Rekor Sürede Ulaşın

Çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlardan biri olan Tractor Trail Challenge'da asıl amacınız, hedefinize mümkün olan en kısa sürede ulaşmaktır. Oyundaki grafikler nefes kesecek kadar gerçekçi, sizi otantik ve heyecan verici bir sürüş deneyimine sürüklüyor. Bu engelsiz oyunda, dinamik olarak değişen bir ortamda manevra yaparken gerçek bir traktör sürücüsü olmanın adrenalini hissedin. Beklenmedik bir şekilde yerlerini değiştiren yol engellerine dikkat edin. Ve bir koniye tek bir dokunuşun ezici bir yenilgiyle sonuçlanabileceğini unutmayın. Hassasiyet ve sağduyu sizin müttefiklerinizdir; hatalardan kaçınmak için odaklanın.

Nihai Şampiyon Olarak Cesaretinizi Kanıtlayın

Her pisti fethetmek, yeni seviyelerin kilidini açacak ve sizi bu heyecan verici traktör engelli parkur oyununda nihai şampiyon olarak cesaretinizi kanıtlamaya itecek. Bu oyun tamamen traktör sürme sanatında ustalaşmakla ilgilidir ve ilerledikçe daha da heyecan verici zorlukları ortaya çıkaracaksınız. Bu nedenle, traktör sürme konusunda sansasyonel olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, meydan okuyun ve dünyaya ne yaptığınızı gösterin!

Unutulmaz Bir Traktör Macerasına Atılın

Heyecan, beceri ve bolca eğlence dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. En iyi çevrimiçi traktör oyunlarından biri olan Tractor Trail Challenge, sizin gibi gerçek bir sürüş ustasının direksiyona geçmesini ve pistleri fethetmesini bekliyor. O halde vitesi yükseltin, motorunuzu çalıştırın ve traktör macerası başlasın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Zorlu seviyeler
  • Basit kontroller

Yayın tarihi
July 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Tractor Trail Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tractor Trail Challenge game, make sure to check out our other exciting games.