Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Toxic 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 13, 2022
Toxic 2'nin tehlikeli seviyelerini geçin ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün! Hemen burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz oynayın!
  • Interact With The Game
    Move
    Bomb

Toxic 2, sitemizde engellenmeden oynanabilen birkaç platform oyunundan biridir. Bu çevrimiçi oyunda, sivri uçlar, robotlar ve büyük miktarlarda toksik asit içeren tehlikeli aşamaları geçmelisiniz. Nesneleri yok etmek için bomba atabilirsin, ama o kadar. Yeteneğin hayatta kalma şansını belirler.

Sadece burada hayatta kalmak için değil, aynı zamanda çıkış yolunu bulmak için de gerekenlere sahip misin? Bu durumda Oynat düğmesini tıklayın.

Diğer çevrimiçi platform oyunları için lütfen oyun kategorilerimize bakın. Halihazırda erişilebilen çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyun var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2015
Geliştirici
Toxic 2, Nitrome tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Toxic 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.9k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by Nitrome and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Toxic 2 game, make sure to check out our other exciting games.