Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Towerland

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 13, 2022
Bugünün oyunuyla zindanları keşfedin ve korkunç canavarlarla savaşın! Şimdi deneyin, tamamen ücretsiz!
  • Move
    Shoot

Bir maceraya çıkmak ve canavarlarla savaşmak ister misin? O zaman tam da bunu yapmanıza izin veren bir zindan paletli oyununa ne dersiniz?

Towerland, ağzına kadar aksiyonla dolu bir macera oyunudur. Eşsiz bir sanat tarzında işlenmiş tehlikeli zindan odalarını keşfedin, her türlü korkunç canavarla savaşın ve dövüşten sonra ödüllerinizi toplayın. Bazı odalar diğerlerinden daha zorludur ve çizik olmadan çıkmak biraz beceri gerektirir.

Kontroller süper hızlı tepki veriyor, bu da bu oyunun çok düzgün hareket etmesini sağlıyor ve çok sezgisel ve öğrenmesi kolay oldukları için yolunuzda gereksiz bir engel olmayacağından emin olabilirsiniz.

Bu nedenle, çevrimiçi bir macera oyunu oynamak istiyorsanız Towerland'e göz attığınızdan emin olun, pişman olmayacaksınız!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • benzersiz sanat tarzı
  • Savaşmak için zorlu canavarlar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Towerland, Catom Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Towerland game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Catom Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Towerland game, make sure to check out our other exciting games.