Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Touge Drift & Racing Drifted

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 26, 2020
Gerçekçi görünen grafiklere ve harika pistlere sahip bir drift oyunu arıyorsanız, Touge Drift & Racing Drifted'den başkasına bakmanıza gerek yok.
  • Drive
    Brake
    Interact With The Game

Boş zamanınızda oynamak için harika görünümlü bir drift oyunu bulmaya mı çalışıyorsunuz? Sürüş oyunları ve gerçekçi görünen görseller size göreyse, iyi haberlerimiz var: Artık 1001-oyun.com'da Touge Drift & Racing Drifted oynayabilirsiniz. Bu sürüş oyununda grafikleri, açılabilir arabaları ve muhteşem drift parkurlarını gördüğünüzde bir web oyunu oynadığınızı unutacaksınız. Touge Drift & Racing Drifted iki oyun modu içerir: her aracın benzersiz performans istatistiklerine sahip olduğu yarış ve sürüklenme.

Yeni araçlar satın almak veya başka hedeflerin kilidini açmak için kullanılabilecek para kazanmak için çeşitli kursları tamamlayın. Yarışlara katılmayı sevmiyorsanız ve sadece keşfetmek istiyorsanız, bunu devasa haritalar arasında dolaşarak ve konumlara hayran kalarak yapabilirsiniz.

Bu oyunun sunabileceği çok şey var, bu yüzden kaçırmayın!

Özellikler:

  • Güzel görünümlü grafikler
  • Keşfedilecek muhteşem oyun konumları
  • Harika görünümlü arabalar
  • Gerçekçi kontroller
  • Tam ekranda mevcut

Yayın tarihi
Mayıs 2019
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Touge Drift & Racing Drifted game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 69.6k times and has received a rating of 4.29 / 5 din 818 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Touge Drift & Racing Drifted game, make sure to check out our other exciting games.