Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Totally Spies Shooter

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 04, 2022
En sevdiğiniz casuslara başka bir görevde katılın! Tam burada, web sitemizde Totally Spies Shooter ile atış becerilerinizi geliştirin!
  • Shoot

Selam! En sevdiğiniz casuslar Sam, Clover ve Alex, oynayabileceğiniz yeni bir çevrimiçi nişancı oyunuyla geri döndü.

Totally Spies Shooter, el-göz koordinasyonunun ve hızlı tepki sürelerinin önemli olduğu bir nişancı oyunudur. Ekranınızda belirecek düşmanlara ateş etmek için güçlü silahınızı kullanmanız gerekecek. Ve bu konuda da hızlı olmanız gerekecek!

Her seviye, alanı temizlemeye ve işleri tekrar normale döndürmeye çalışırken sola ve sağa ateş etmenizi sağlayacaktır. Ve bu kadar! Bu çevrimiçi oyuna başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu. Totally Spies Shooter tamamen aksiyonla ilgili olan o eski Flash oyunlarından biridir ve şimdi bunu web sitemizde ücretsiz olarak deneyimleme şansınız var!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Totally Spies Shooter game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 1.00 / 5 din 1 votes. and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Totally Spies Shooter game, make sure to check out our other exciting games.