Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Totally Spies Mall Brawl

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 10, 2022
Bu heyecan verici görevde en sevdiğiniz casus üçlüsüne katılın ve şehrin alışveriş merkezini ve alışveriş yapanları kurtarın!
 • Move
  Kick
  Use Gadget
  Switch Gadgets
  Action/ Collect item

AVM ve içindekiler tehlikede! Sam, Alex ve Clover onları zamanında kurtarabilecek mi? İşler normale dönecek mi? Totally Spies Mall Brawl'da cevaplamanız gereken soru bu.

Bu, bu görevi çözme girişimlerinde üç ünlü casustan herhangi biri olarak oynamanıza izin veren çevrimiçi bir platform oyunudur. Ancak bu sadece bir platform oyunu değil, Totally Spies Mall Brawl da bir nişancı oyunudur, ancak silahlar diğer oyunlardaki kadar büyük bir rol oynamaz. Düşmanları uzaktan tekmeleyebilecek veya vurabileceksiniz, ancak oynadıkça mini bombalar gibi başka araçlar da alacaksınız.

Alışveriş merkezinde gezinmeniz, robotlarla savaşmanız ve bir virüsten etkilenen elektronik ekipmanı onarmanız gerekecek. Bu biraz zor ama bir casus olarak bununla başa çıkacak becerilere sahip tek kişi sensin. Yani ne diyorsun? Sam, Clover ve Alex'e katılıp günü kurtarmaya hazır mısınız? Eğer öyleyse, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Burada web sitemizde bulabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • İyi tasarlanmış seviyeler
 • Kullanabileceğiniz harika araçlar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Totally Spies Mall Brawl game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.8k times and has received a rating of 2.85 / 5 din 13 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Totally Spies Mall Brawl game, make sure to check out our other exciting games.