Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Tony Hawk's Pro Skater

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 10, 2022
Tony Hawk's Pro Skater, PlayStation 1 döneminin en iyi oyunlarından biridir ve burada ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
 • Move
  Jump
  Start
  Select

Hiç klasik Tony Hawk PC oyunları oynamak istediniz mi? O zaman şanslısınız, çünkü efsanevi bir video oyunu olan Tony Hawk's Pro Skater web sitemizde oynanabilir!

Kaykay video oyunları söz konusu olduğunda, sadece bir isim göze çarpıyor: Tony Hawk. Tüm nesil oyuncular, ikonik Tony Hawk kaykay video oyunlarıyla ilgili canlı anılara sahiptir. Bu serideki en eski oyunlar onlarca yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, bugün o kadar şaşırtıcıydılar ki bugün oynanıyorlar. Oynanış, bu oyunların en önemli özelliğidir, bu nedenle arkaik estetiğe kapılmayın. Ve eğer bu oyunlar ilk piyasaya sürüldükten sonra yirmi yıldan fazla bir süre sonra hala selamlanıyorsa, müthiş bir zaman içinde olduğunuzu biliyorsunuz. Retro oyunları oynamayı seviyorsanız ve bu zamansız klasiği merak ediyorsanız, şimdi Oynat düğmesine basın!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlardan oluşan binlerce çevrimiçi oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Zorlu seviyeler
 • Ünlü kaykaycılar olarak oynayın
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Eylül 1999
Geliştirici
Tony Hawk's Pro Skater, Neversoft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Tony Hawk's Pro Skater game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 52 votes. This awesome game has been made by Neversoft and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Tony Hawk's Pro Skater game, make sure to check out our other exciting games.